Territoris on es fan els guiatges

Aquest mapa us permet escollir la comarca de l’Alt Pirineu i Aran on voleu anar a fer una activitat guiada. Clicant-hi, us apareixeran els guies que ofereixen serveis en cadascun d’aquests territoris.

Guies que operen al Pallars Sobirà

Ordenats per nom alfabèticament

LLISTAT

GALERIA

Nom Telèfon Correu-e Web
Adrián Herreros Piorno 626 491 616 adrian.blacksmith@gmail.com www.facebook.com/adrian.blacksmith
Albert Cereza Castells 627 753 205 salvatgines@gmail.com www.salvatgines.com
Albert de Gràcia Lago 639 748 519 mncadipirineus@gmail.com www.meteopirineuscatalans.com
Albert Isus i Escolà 608 671 533 info@guiesaixeus.com www.guiesaixeus.com
Alex Miguel de la Cruz 670 447 896 lalexmiguel@hotmail.com www.sbcanyoning.com
Anna Fonoyet Catot 691 772 966 info@rutespirineus.cat www.rutespirineus.cat
Anna Prat Claramunt 646 207 436 anna@exploraguies.com www.exploraguies.com
Carles Freixas Gimferrer 691 772 966 info@rutespirineus.cat www.rutespirineus.cat
Cesc Capdevila i Torrell 627 706 247 info@ramatdecamins.cat www.ramatdecamins.cat
Ferran Ullastre Masriera 646 654 606 ferranullastre@hotmail.com www.ferranullastre.com
Francesc Rodríguez i Ambel 695 942 524 francesc@obagaactivitats.cat www.obagaactivitats.cat
Ivan Díaz de Heredia Alonso 973 642 444 camins@camins.net www.camins.net
Joel Garcia Viñas 615 306 447 info@7pobles.com www.7pobles.com
Jordi Torner Busquè 608 806 251 info@visitsort.com www.visitsort.com
Moises Sans Ramon 676 225 072 moises@guiestaull.com www.guiestaull.com
Montse Ballbè Herrero 619 938 267 montse@obagaactivitats.cat www.obagaactivitats.cat
Pau Pérez Vargas 686 040 757 pau@cataloniaadventures.com www.cataloniaadventures.com
Ramon Dies Miracle 629 809 335 ramondiesguide@amaroqexplorers.com www.amaroqexplorers.com
Ramon Sulé Palma 619 511 879 info@outdoorcatalunya.com www.outdoorcatalunya.com
Ricard Novell Agramunt 676 131 722 info@ricardnaturacultura.com www.ricardnaturacultura.com
Roger Gras Suanes 600 025 918 info@rogergras.com www.rogergras.com
Roger Martorell 654 638 466 roger@rogermountainguide.com www.rogermountainguide.com
Sergi Ricart Ibars 609 777 033 sergi@alpinart.com www.alpinart.com
Tònho Porras Moreno 629 334 840 esquiandocontonho@gmail.com esqui-ando.jimdo.com
Txema Arteta Ariz 626 532 511 info@guiesvallfosca.com www.guiesvallfosca.com
Xavi Armengol 691 772 966 info@rutespirineus.cat www.rutespirineus.cat

Print Friendly, PDF & Email

El directori de guies forma part de la campanya “A la muntanya, deixa’t guiar” i és una iniciativa de: