Territoris on es fan els guiatges

Aquest mapa us permet escollir la comarca de l’Alt Pirineu i Aran on voleu anar a fer una activitat guiada. Clicant-hi, us apareixeran els guies que ofereixen serveis en cadascun d’aquests territoris.

Llistat de guies

Ordenats per nom alfabèticament

LLISTAT

GALERIA

Nom Telèfon Correu-e Web
Adrián Herreros Piorno626 491 616adrian.blacksmith@gmail.comwww.facebook.com/adrian.blacksmith
Albert Cereza Castells627 753 205salvatgines@gmail.comwww.salvatgines.com
Albert de Gràcia Lago639 748 519mncadipirineus@gmail.comwww.meteopirineuscatalans.com
Albert Isus i Escolà608 671 533info@guiesaixeus.comwww.guiesaixeus.com
Alex Miguel de la Cruz670 447 896lalexmiguel@hotmail.comwww.sbcanyoning.com
Anna Fonoyet Catot691 772 966info@rutespirineus.catwww.rutespirineus.cat
Anna Prat Claramunt646 207 436anna@exploraguies.comwww.exploraguies.com
Ariadna Sanchez Puyal666 359 417puyalguia@gmail.comwww.ecemescolademuntanya.com
Boi Sagarra Pascual688 933 550boisagarra@gmail.com
Carles Freixas Gimferrer691 772 966info@rutespirineus.catwww.rutespirineus.cat
Carles Llonch Cirera633 306 703carles@caminariconeixer.catwww.caminariconeixer.cat
Carolina Piñeiro Figueroa610 254 128tausmetal@gmail.comwww.georoutespirineos.wordpress.com
Cèsar Camon Roman629 591 614guiespallars@gmail.comguiespallars-2.jimdosite.com
Cesc Capdevila i Torrell627 706 247info@cesccapdevila.comwww.cesccapdevila.com
Elena Nieto Molina678 807 947enieto@eurekasgn.comwww.eurekasgn.com
Ferran Ullastre Masriera646 654 606ferranullastre@hotmail.comwww.ferranullastre.com
Francesc Claramunt López608 061 995info@gdm.catwww.gdm.cat
Francesc Rodríguez i Ambel695 942 524francesc@obagaactivitats.catwww.obagaactivitats.cat
Guillem Castellví Guerrero665 661 448guimcas@gmail.comwww.explorapirineus.com
Isidoro Aparicio651 770 669mountaintravelbcn@gmail.comwww.mountaintravelbcn.com
Ivan Díaz de Heredia Alonso973 642 444camins@camins.netwww.camins.net
Joel Garcia Viñas615 306 447info@7pobles.comwww.7pobles.com
Jordi Panisello Martí687 574 593jpanisello@eurekasgn.comwww.eurekasgn.com
Jordi Pau Caballero Oller637 729 612guiespirineu@gmail.comwww.cerdanyasenderismedesalut.cat
Jordi Torner Busquè608 806 251info@visitsort.comwww.visitsort.com
Judith Mira Esquirol620 816 184activitatslapetjada@gmail.comlapetjadablog.wordpress.com
Lola López García634 424 143lola@pirene430.compirene430.com
Marià Serrat Crehuet722 735 446serratcrehuet22@gmail.comwww.pirynaicus.com
Marta Cambras Canal609 962 949martacambras@gmail.comwww.martacambras.com
Miquel Alemany654 449 221miquel@elrefugi.orgwww.elrefugi.org
Miquel Àngel Canal Servent680 239 423info@piritrek.comwww.piritrek.com
Moises Sans Ramon676 225 072moises@guiestaull.comwww.guiestaull.com
Montse Ballbè Herrero619 938 267montse@obagaactivitats.catwww.obagaactivitats.cat
Montserrat Bacardit Peñarroya699 739 076montsebp@yahoo.es
Pau Pérez Vargas686 040 757pau@cataloniaadventures.comwww.cataloniaadventures.com
Pep Mula Pérez679 530 617verticalchallengeinfo@gmail.comwww.verticalchallenge.es
Pere Montasell i Bachs616 554 039info@altitudextrem.comwww.altitudextrem.com
Ramon Burgués Grau684 221 315ramon@catalantrails.catwww.catalantrails.com
Ramon Dies Miracle629 809 335ramondiesguide@amaroqexplorers.comwww.amaroqexplorers.com
Ramon Sulé Palma619 511 879info@outdoorcatalunya.comwww.outdoorcatalunya.com
Ricard Novell Agramunt676 131 722info@ricardnaturacultura.comwww.ricardnaturacultura.com
Roger Escarré Castillo616 776 305paoutdoorservices@gmail.comwww.cancana-natura.com
Roger Gras Suanes600 025 918info@rogergras.comwww.rogergras.com
Roger Martorell654 638 466roger@rogermountainguide.comwww.rogermountainguide.com
Ruben Blanco Montes633 572 485info@pirineutrekking.comwww.pirineutrekking.com
Sara Arjó Francés658 503 396verdeblu@verdeblu.eswww.verdeblu.es
Sergi Ricart Ibars609 777 033sergi@alpinart.comwww.alpinart.com
Sidarta Gallego Solis699 383 729info@guiasvalldeboi.comwww.guiasvalldeboi.com
Tònho Porras Moreno629 334 840esquiandocontonho@gmail.comesqui-ando.jimdo.com
Txema Arteta Ariz626 532 511info@guiesvallfosca.comwww.guiesvallfosca.com

Print Friendly, PDF & Email

El directori de guies forma part de la campanya “A la muntanya, deixa’t guiar” i és una iniciativa de: